Söödavad suhkrulehed, suhkrupaberid A3-suuruses – 1 pakk (10 lehte)

49.00

SAADAVAL ALATES 8.12.22

Üks pakk valget trükita A3-suuruses fondantpaberit (10 lehte), millele saad ise soovitud pildi toiduvärvidega printeril välja printida.

Suhkrupaberit on lihtne kasutada. Paber on läbipaistva kile peal ning enne tordile asetamist tuleb lihtsalt kile pildi tagant eemaldada. Paberi  pinda tuleb tordi peal õrnalt sõrmedega üle siluda, et see ühtlaselt tordikreemile kinnituks. Soovi korral võid pildi ääred kreemiga katta.

Suhkrupaberist tordipilt on magusa, vanilje maitsega. Suhkrupilti võib kasutada igasuguse kattega tortidel, kuid meelest peab pidama asjaolu, et kohupiima, toorjuustu, vahukoore jt niiskete kreemide peal hakkab suhkrupilt ajapikku sulama. Selle ära hoidmiseks aseta pilt tordile kuni tund enne serveerimist või kata suhkrupildipildi tagakülg sulatatud valge glasuuršokolaadiga või võikreemiga. Variant on ka see, kui paned pildi alla lihtsalt martsipani.

Koostis: suhkur, glükoosisiirup, niiskusesäilitaja E420, vesi, hüdrogeenitud palmiõli, stabilisaator E415, E202, stabilisaator E410, E413; E464.

NB! Säilita suhkrupilti kuni kasutamiseni samas transpordipakendis ja kindlasti TOATEMPERATUURIL, mitte külmkapis! Külmkapis on niiske, suhkrupilt muutub siis pehmeks ja ei tule kile küljest enam lahti.

Valmisprinditud suhkrupilt säilib (õhukindlas pakendis) vähemalt 6 kuud.

Tootja: KopyForm

Ettetellimisel, tarneaeg 14 tööpäeva

Laos