Ostuinfo

TELLIMINE

Telli Eesti siseselt valitud pakiautomaaati kaupa enam kui 100 euro eest ja säästa SAATEKULU PEALT!!!

Vali e-poest tooted, mida soovid osta ning lisa need ostukorvi.

  • Avades ostukorvi, on sul võimalus korrigeerida toodete kogust ning vajadusel neid eemaldada.
  • Kui oled kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajuta “Mine kassasse”.
  • Tellimuses tuleb täita kõik tärniga* tähistatud lahtrid.
  • Vali “Tulen ise järele“, kui elad Tartus (või Tartumaal) – nii säästad saatekulude pealt – ja lepime tellimuse üleandmise suhtes täpsemalt kokku kas e-kirja või telefoni teel.
  • Vali “Tulen ise järele” ka siis, kui tellimuse kogusumma tuleb üle 100 euro ja elad Tartust kaugemal ning soovid pakiautomaadi teenust – saad hiljem just niisuguse summaga arve, sest komplekteerimis- ja saatekulu Eesti sisestele üle 100-eurostele pakiautomaadi tellimustele me ei lisa. Erandiks on kulleriga saadetavad tellimused.
  • Kui soovid pakiautomaadi teenust, on oluline sisestada ka kauba kättetoimetamise aadress ning kindlasti sobiv DPD või OMNIVA pakiautomaat. Tellimisel Soome tuleb valida tarneviisiks DPD SOOME ja võimalusel lisada märkustesse sobiv pakiautomaadi asukoht.

HINNAD JA TASUMINE
Kõik (tordiabi.ee e-poes olevad) hinnad on eurodes.
Pärast tellimuse esitamist on sul võimalik tasuda tellimuse eest makselingi või pangaülekandega. Kohe pärast tellimuse kinnitamist saad automaatselt e-maili teel sellekohase kinnituse. Pärast toodete komplekteerimist ja makse laekumist saame edastada e-mailile ka tasutud arve.

TÄHTIS:

1) E-poes olevate toodete hinnad võivad erineda müügisalongis kohapeal olevatest hindadest.

2) Tellitud ja makstud tellimustele palume järele tulla hiljemalt ühe kuu jooksul. Hilisemate järeletulekute puhul me (söödavate toodete puhul) säilivusaegade eest ei vastuta. Järeletuleku ootele seisma jäänud tellimusi on ettevõttel õigus utiliseerida.

TARNEAEG JA TRANSPORT
Kaubad toimetame sulle sobiva postipakiteenusega soovitud aadressile üle Eesti hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale tellimuse või ettemaksu arve laekumist. Erandina võib mõne toote puhul tarneaeg olla kuni 3 nädalat. Kauba üleandmise täpne aeg Tartus lepitakse kokku eelnevalt telefoni või e-maili teel.

KAUBA TAGASTAMINE
Kauba tagastamine toimub vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele. Täpsustavat informatsiooni leiab Üld- ja ostutingimustest.

PRIVAATSUS
Meie e-poest ostmine on turvaline, sinu isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

MÜÜJA ÕIGUSED
Tordiabi.ee jätab endale õiguse muuta hindu.

LISAINFO
e-mail: info@tordiabi.ee; tel: +372 56 9000 71