KKK

  1. KUI PIKK ON TELLITUD TOODETE TARNEAEG? Kui kaup on laos olemas, saab tellimuse  Tartus kasvõi samal päeval kätte. Tartust kaugemale saadame soovitud pakiautomaadiga – siis oleneb paki kohale jõudmine juba valitud pakiautomaadi liikumise kiirusest. Meie omalt poolt anname alati parima, et igal tööpäeval saaksid eelneva päeva ja samal päeval kuni kl. 14.00 laekunud tellimused täidetud.
  2. KUIDAS MA SAAN TEADA, ET MINU TELLIMUS ON KOMPLEKTEERITUD JA MA VÕIN SELLELE JÄRELE TULLA? Kui tellimus on komplekteeritud, siis saadame selle kohta automaatse teavituse meili teel ja ühtlasi kutsume sellele järele. Kui ootad teavitust, kuid pole seda miskipärast veel saanud, siis palun kontrolli ka rämpspostkasti, kas teavitav sõnum äkki sinna pole sattunud.
  3. KUI KIIRESTI SAAN TELLITUD TORDIKARBID KÄTTE? Kui soovitud tordikarbid on laos olemas, saab tellimuse  Tartus kasvõi samal päeval kätte.
  4. KUI KAUA PEAB ETTE TEADA ANDMA SUHKRUPILDI TELLIMISE SOOVIST? Piisab, kui saata soovitud pildifail aadressile info@tordiabi.ee pildi kättesaamise päevale eelneva (töö-)päeva õhtuks. Tartus saab tellimuse siis kenasti järgmiseks päevaks kätte. Kaugemale saatmisel tuleb arvestada 2-3- päevaga.
  5. KAS TORDIABI SAADAB KA SUHKRUPILTE PAKIAUTOMAADIGA? Jah.
  6. MIDA TÄHENDAB: TOODE ON LAOS/ SAAB JÄRELTELLIDA? See tähendabki seda, et toode on laos olemas ja kui ka on just otsa saanud, siis saabub uus kogus lattu minimaalselt järgmiseks päevaks ja maksimaalselt ühe nädala jooksul. Alati aga võid ju helistada ja täpsemalt konkreetse toote kohta üle küsida!                         Mob. +372 56 9000 71